Tecrübeli Analist: FLOKI Coin Değil Bu 2 Altcoin Ralliye Hazır!

Kripto para piyasası Bitcoin’in 70 bin doların altına gerilemesiyle yavaşlasa da güç göstermeye devam ediyor. Özellikle lider altcoin Ethereum’un rakibi Solana piyasadaki düşüşe meydan okuyor. Bu arada, geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, SOL için çok daha yüksekleri işaret ediyor. Analist ayrıca LINK’in güçlü bir ralliye hazırlandığını söylüyor. Bununla birlikte analist, son günlerde patlayıcı olan FLOKI Coin için şimdilik bir düşüş bekliyor.

Inmortal: Solana, Ethereum’u kopyalayıp bu seviyeye çıkacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin kaybettiği 70 bin doları almak için mücadele ediyor. Piyasa bir miktar irtifa kaybetse de direnç göstermeyi sürdürüyor. Inmortal takma adlı popüler analist, değerlendirmelerine piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığından başlıyor. Analist, Solana’nın (SOL) rakibi Ethereum’un (ETH) 2020’nin başından 2021’in sonlarına kadar olan patlayıcı rallisini kopyalayabileceğini ve benzer katlarla fırlayabileceğini söylüyor.

Bu arada, Ethereum’un 2020 yılının Mart ayında ulaştığı 90 doların biraz altındaki düşük fiyattan, 2021 yılının Kasım ayında kaydettiği 5.000 doların hemen altındaki tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğini belirtelim. Inmortal’a göre, Solana’nın mevcut fiyattan yaklaşık %182 oranında yükselmesi mümkün. Beşinci en büyük kripto varlığı Inmortal’ın döngünün zirvesi hedefine ulaşırsa, Solana Aralık 2022’nin en düşük seviyesinden 60 kat kazanç kaydetmiş olacak. Analist, tahmininde şu seviyeyi işaret ediyor:

Önceki döngü ETH 80 dolardan 4.800 dolara çıktı. Bu döngüde SOL 8 dolardan 480 dolara çıkacak.

LINK rallinin ikinci dalgasına hazırlanıyor!”

Analist, daha sonra Blockchain oracle Chainlink’e (LINK) bakıyor. Inmortal’a göre, LINK bir rallinin ikinci dalgasına hazırlanıyor. Grafiğine göre, analist LINK’in mevcut seviyeden yaklaşık %68’lik bir artışla 32 dolarlık bir fiyata yükseleceğini tahmin ediyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada, Chainlink yazı sırasında 19 dolardan işlem görüyordu. Token, haftalık grafiğinde yaklaşık %5 değer kaybetti.

Analist: FLOKI Coin dikey birikim geçiriyor!

Son olarak analist Floki’yi (FLOKI Coin) ele alıyor. Inmortal, meme coin’in dikey birikim geçirdiğini söylüyor. Bir varlığın fiyatının kademeli olarak yukarı doğru çıkarken alım satım yaptığı bir durum olduğunu belirtiyor. Grafiğine göre Inmortal, FLOKI Coin fiyatının parabolik bir hareketle yükselişe geçmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00034 doların biraz altına düştükten sonra önemli ölçüde gerileyeceğini öne sürüyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada, FLOKI Coin yazı sırasında 0,00022274 dolardan işlem görüyordu. FLOKI Coin, haftalık grafiğinde %9 düşse de aylık grafiğinde %558 artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x