Anker Soundcore uyku için kulaklık tasarlardı; peki ama nasıl çalışıyor

Anker Innovations’ın ses markası Soundcore, Dünya Uyku Günü’nü kutlamak için ikinci nesil uyku kulaklıkları Sleep A20’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu. Sleep A10 modelinin başarısının üzerine geliştirilen A20, geliştirilmiş gürültü izolasyonu, yan yatarken bile rahat bir kullanım ve uzatılmış pil ömrü vaat ediyor.

Sleep A20, özellikle yan yatış pozisyonunda bile konforlu bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış. Gürültüyü engellemede bazı gürültü önleyici kulaklıkların aksine, Sleep A20 fiziksel bir tasarım kullanarak gürültüyü dışarıda tutuyor. Soundcore uygulamasından erişilebilen döngüsel seslerle birleştiğinde, bu kulaklıklar dikkat dağıtıcı unsurları maskeleyerek kullanıcıyı uykuya dalmasına yardımcı oluyor.

A20, önceki A10 modeline kıyasla üç kat daha iyi gürültü engelleme sağlayan yeni “ikiz mühür” uç tasarımıyla öne çıkıyor. Trafik gürültüsü veya horlayan bir partner gibi sesleri etkili bir şekilde engelleyerek daha sessiz bir uyku sunuyor. Yan yatarken kulaklar üzerindeki baskıyı en aza indiren kıvrımlı tasarımı ve yumuşak silikon malzemesi, tüm gece boyunca rahat bir uyku deneyimi sağlıyor.

Anker Soundcore Sleep A20, uyku kalitenizi artırmak için tasarlandı

A20’deki bir diğer yenilik ise yerleşik alarm özelliği. Kulaklıklar aracılığıyla çalan bu alarm, partnerinizi veya evdeki diğer kişileri rahatsız etmeden sizi nazikçe uyandırıyor. Kişiselleştirilmiş bir uyanma deneyimi için çeşitli sesler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, Sleep A20 gece boyunca uyku kalıplarınızı ve pozisyonunuzu takip ederek uyku kaliteniz hakkında değerli bilgiler sunuyor. Eğer kulaklıklarınızı karanlıkta kaybederseniz, A20 hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için işitilebilir bir uyarı yayabilir.

Pil ömründe önemli bir iyileştirme sağlayan A20, müzik modunda 10 saat, uyku modunda ise 14 saatlik bir oynatma süresi sunuyor. Sleep A20 kulaklıklar, 16 Nisan’da ABD, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve Almanya gibi belirli bölgelerde Kickstarter üzerinden ön siparişe açılacak. Erken destekçiler %40’a varan indirimlerden yararlanabilecek. Mayıs sonuna kadar Amazon ve diğer perakendeciler aracılığıyla daha geniş bir erişimle 149,99$ fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x